Публічна оферта

Користування сервісами та можливостями Сайту(за текстом - "вебсервіс") няня.укр здійснюється за правилами і на Умовах Публічного Договору (оферти) про надання послуг (за текстом – «Договір» або «Публічний договір», або «Оферта») та у відповідності до додатків до нього, чинних норм законодавства України.

Будь-яка особа(за текстом - "користувач"), користуючись Сайтом няня.укр беззастережно погоджується з вказаними у Публічному договорі та додатках до нього усіма умовами, в тому числі відповідальності, прав та обов’язків усіх осіб відносно один одного, відносини яких розпочались чи здійснюються з використанням функцій даного Сайту.

Обробка персональних даних здійснюється згідно з вимогами ЗУ «Про захист персональних даних» та регламентується у даному договорі.

Виконавецем є адміністрація сайту няня.укр.

Правила та умови

1. Вебсервіс надає можливість користувачам шукати спеціалістів для виконання роботи(у тому числі тимчасової або одноразової), розміщувати оголошення з пошуку спеціалістів та наповнювати особисту сторінку інформацією щодо власних вмінь та навичок, щоб з цією інформацією могли ознайомитися інші користувачі.

2. Будь-який авторизований користувач сайту може оплатити підписку згідно дійсних тарифів на обраний ним термін.

3. Кошти за оплачену підписку до вебсервісу не повертаються.

4. Користувач може користуватися партнерською програмою вебсервісу і запрошувати нових користувачів по своєму реферальному коду або посиланню та отримати за це встановлену виконавцем грошову винагороду після того, як запрошений користувач оплатить підписку на будь-який термін.

5. Робочими днями Виконавця є: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця за виключенням офіційно встановлених святкових та вихідних днів.

6. Виконавець може змінювати цінову політику та умови договору без попереднього попередження користувачів.

7. Користувач несе повну відповідальність за якість послуг та інформацію, які він надає.

8. Користувач зобов'язується бути ввічливим та чесним по відношенню щодо інших користувачів.

9. Користувач може вивести гроші лише з основного балансу на карту Visa/Mastercard, мінімальна сума виводу - 250 грн(двісті п'ятдесят гривень). Максимальна сума виплати за один раз - 10000 грн(десять тисяч гривень). Максимальна сума коштів, яку може вивести користувач за весь період з партнерської програми не може перевищувати 300 000 грн(триста тисяч гривень).

10. Термін виплати коштів до 20 банківських днів.

11. Виконавець в праві обмежити або заблокувати користувача, якщо він порушує умови договору оферти.

12. Користувач зобов'язується чесно та добросовісно надавати послуги іншим користувачам.

13. Користувач зобов'язується справедливо оцінювати надані йому послуги та обіцяє, що не буде штучно(без надання реальної послуги, на яку виставляється рейтинг) збільшувати рейтинг собі та іншим користувачам.

На сайті заборонено публікувати

1. Послуги зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації.

2. Послуги сурогатного материнства, грудне молоко.

3. Послуги доставки тварин, рослин та комах (в тому числі опудал або частини тварин), занесених до Червоної книги України та/або Міжнародної Червоної книги.

4. Послуги зламу програмного забезпечення.

5. Налаштування піратського програмного забезпечення, кардшейрінг.

6. Послуги збуту контрабандних товарів та/або краденого майна.

7. Обмін валют та/або інших валютних цінностей.

8. Підроблення грошових знаків.

9. Виготовлення довідок та документів (у тому числі особових медичних книжок, результатів ПЛР тестів на коронавірус тощо).

10. Послуги відмотування/намотування пробігу автомобіля, а також приладів.

11. Парсинг: пропозиція послуг і програмного забезпечення.

12. Послуги пропонування кредитів, участі в аукціонах, ставках, торгах, фінансових пірамідах тощо.

13. Шахрайство, вимагання, прохання чи пропонування матеріальної допомоги та підтримки в будь-якій формі, у тому числі оголошення «стану спонсором», «шукаю спонсора», «надам матеріальну підтримку», «шукаю матеріальну підтримку», «комерція» «кредитний донор» та подібне.

14. Пропозиції послуг пов'язаних з окультною тематикою (привороти, заклинання, гадання, сатанізм, ритуали, чаклунство, відьми, магія, зцілювання, екстрасенси тощо).

15. Здавання в оренду чи пошук облікових записів у соціальних мережах, акаунтів, месенджерів.

16. Послуги, пов'язані з пропозицією допомоги в системах азартних ігор, які містять парі.

17. Сексуальні послуги, проституція, будь-які послуги інтимного характеру, види масажу: еротичний, боді, лінгама, тантричний.

18. Сумнівні пропозиції роботи, в тому числі в мережі Інтернет, без вказівки фізичної адреси та прямих контактів роботодавця (робота для всіх, обробка електронної пошти на дому, робота без вкладень, пасивний дохід і подібне).

19. Пропозиції роботи в нічних клубах за кордоном; веб-моделями; пропозиції послуг свінгер-клубів;

20. Пропонування агентської діяльності, торгового представництва або будь-якої іншої діяльності, яка вимагає вербування інших членів, субагентів, субдистриб'юторов, пропонування заробітку на фондових ринках, навчання та діяльності трейдера, участі у фінансових пірамідах, сумнівних способах отримання прибутку, а також пов’язане із цим навчання.

21. Пропонування франчайзингу, багаторівневого (мережевого) маркетингу.

22. Пропонування послуг з працевлаштування, згідно ЗУ «Про зайнятість населення» повинні супроводжуватись інформацією про відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України.

23. Будь-які нові оголошення про знайомство, дружбу, легкі стосунки, а також адміністративні панелі сайтів знайомств.

24. Пропозиції поповнення рахунку мобільного номера телефону за допомогою переказу коштів, нарахування бонусів.

25. Пропозиції послуг ручного та програмного розміщення, розсилка оголошень на будь-яких ресурсах, а також вакансії на цю посаду.

26. Послуги, що зазіхають на територіальну цілісність і недоторканність України, а також згадка та/або символіка т.з. "ЛНР" та "ДНР".

27. Продаж політичних партій, громадських організацій і фондів.

28. Послуги, які передбачають консультування, посередництво, допомогу і т.д. в питаннях в'їзду на територію проведення АТО і тимчасово окупованих територій.

29. Запис до електронної черги для отримання біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон, паспорта в формі ID-карти, прискорення отримання зазначених документів, консультування щодо отримання таких документів та інші послуги, в тому числі посередницькі, пов'язані з оформленням зазначених в даному пункті документів.

30. Послуги, що передбачають(або можуть нести подібний смисл) розповсюдження наркотичних та інших заборонених речовин або препаратів.

31. Продаж (пропозиція надання) інших послуг, заборонених чинним законодавством України.

Обмеження відповідальності адміністрації сайту

1. Користувач розуміє та погоджується з тим, що:

1.1. Адміністрація сайту не є організатором та (або) ініціатором будь-яких угод між користувачами (між шукачами та роботодавцями). Всі угоди між шукачами та роботодавцями (агентствами) укладаються напряму.

1.2. Адміністрація сайту не є учасником угод між шукачами та роботодавцями (агентствами), а сайт є платформою для надання інформаційних послуг.

1.3. Адміністрація сайту намагається вживати всіх можливих заходів з метою недопущення введення користувачів сайту в оману, при цьому Адміністрація в будь-якому випадку не несе відповідальність за зміст матеріалів, що публікуються користувачами на сайті.

1.4. Адміністрація сайту не несе відповідальність за недотримання роботодавцем законодавства про працю (зокрема, але не виключно, Кодексу законів про працю України, Закону України «Про зайнятість населення»).

2. У випадку виникнення претензій шукача до роботодавця (агентства) та (або) роботодавця (агентства) до шукача, користувачі зобов’язуються пред’являти такі претензії самостійно, без необхідності залучення Адміністрації сайту, а також звільняють Адміністрацію сайту від всіх вимог, зобов’язань, компенсацій щодо відшкодування шкоди, збитків, витрат тощо, що виникли в результаті та (або) у зв’язку із такими претензіями.

3. Користувачі самостійно в повному обсязі несуть відповідальність за всі ризики, пов’язані із використанням сайту.

4. Адміністрація сайту не несе відповідальність за відсутність можливості користування сайтом з причин, що не залежать від Адміністрації, а також (або) у зв’язку із порушенням користувачами даних Правил.

5. У разі виникнення будь-яких несправностей в роботі сайту, Адміністрація сайту буде вживати всіх можливих заходів для їх найшвидшого усунення. Разом з тим, користувачі розуміють та погоджуються, що використання сайту може бути обмежено через випадкові технічні помилки, та/або в результаті форс-мажорних обставин та/або з інших підстав, що не залежать від Адміністрації сайту.

6. Виконавець не перевіряє та не несе відповідальності за якість наданих послуг користувачами сайту.

7. Виконавець не компенсує та не несе відповідальності за упущену вигоду, збитки будь-якого характеру, шкоду та інше, які могли бути причинені використанням цього сайту.

8. Виконавець не гарантує того, що користувач, який має оплачену підписку, отримає бажаний результат.

9. Виконавець не гарантує стабільну роботу сторонніх ресурсів(у тому числі Viber, Telegram, WayForPay), що підключені до сайту або якось із ним взаємодіють.

10. Виконавець має право відмовити у виплаті грошової винагороди повністю або частково користувачам, які користуються можливостями партнерської програми за умов, якщо вони не мають оплаченої підписки до вебсервісу або здіюснюють розповсюдження реферального коду(або посилання) незаконними або не зовсім легальними методами, вводять користувачів в оману, здійснюють спам розсилки, особисто реєструються за власним реферальним посиланням або кодом, користуються недосконалістю або помилками вебсервісу.